Strona została przetłumaczona automatycznie.
Edukacja

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. „Poznaj wolontariat międzynarodowy”, który odbędzie się 9...

EdukacjaKultura i rozrywka

Dziś w czwartek 12 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 jest szczególny szkolny dzień - Szkoła obchodzi Dwójkowy Dzień Żonkila.

EdukacjaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne dla kandydatów i ich rodziców do Społecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 5 STO w Milanówku, które odbędzie się w najbliższy piątek 6 kwietnia 2018 r. o godzinie 18:30.

EdukacjaPrzypięte

Szanowni Rodzice! Rekrutacja do przedszkoli w Milanówku na rok szkolny 2018/2019 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia.

Ulotka
Edukacja

Dyrektorzy publicznych szkół podstawowych w Milanówku zapraszają przyszłych pierwszaków wraz z rodzicami na dni otwarte, w związku z rozpoczęciem się dnia 5 marca 2018 r. elektronicznej rekrutacji do klas pierwszych.

Edukacja

Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć Lokalnego Centrum Kompetencji przy Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Edukacja

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza na spotkania informacyjne dla rodziców przyszłych przedszkolaków i pierwszaków.

Zdjęcie
Edukacja

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku włączyła się do akcji Dnia Bezpiecznego Internetu obchodzonego pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Edukacja

Milanowskie liceum społeczne zajęło 17. miejsce wśród najlepszych liceów Mazowsza w rankingu Perspektyw.

Zdjęcie
Edukacja

Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na bezpłatne spotkania dla rodziców pt. "Dopalacze - droga bez powrotu". W trakcie spotkań poruszone zostaną zagadnienia związane z problematyką zażywania dopalaczy.