Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo UMM

Informujemy, że od dnia 10 marca 2018 r. (sobota) zmianie ulegną godziny pracy kasy biletowej przy ul. Warszawskiej.

Zdjęcie

Informujemy, że Kasa Biletowa została przeniesiona z ul. Piłsudskiego na ul. Warszawską.

Przystanek ZG

Wraz z przeniesieniem na ul. Warszawską przystanku autobusowego Komunikacji Zastępczej równocześnie prowadzono rozmowy także nad przeniesieniem kasy biletowej.

Logo SM

W związku z reorganizacją komunikacji zastępczej, apelujemy do kierowców o zastosowanie się do zmian wprowadzonych na ul. Warszawskiej.

Logo KM

Poniżej przedstawiamy nowy rozkład jazdy komunikacji ZG obowiązujący od 20 stycznia br.

Zdjęcie

Od 20 stycznia br. wraz z nowym rozkładem jazdy, na ulicy Warszawskiej pojawią się nowe przystanki komunikacji zastępczej i miejskiej. Autobusy linii zastępczej ZG będą jeździć ul. Warszawską zamiast ul. Królewską, a linia C komunikacji miejskiej...

Logo WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż w okresie ferii zimowych 2018 r. wprowadza tzw. „ przejazdy rodzinne”. 

Zdjęcie

Informujemy, że w związku z reorganizacją komunikacji zastępczej od 20 stycznia br. ulicą Warszawską będą poruszały się autobusy.

Logo WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, iż rozkład jazdy pociągów ważny od dnia 10.12.2017 r. nie ulegnie zmianie w odniesieniu do rozkładu jazdy obowiązującego od dnia 11.12.2016 r. 

Zdjęcie

W dniu Wszystkich Świętych wiele osób zdecyduje się na odwiedzenie grobów najbliższych.