Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo KM

Poniżej przedstawiamy nowy rozkład jazdy komunikacji ZG obowiązujący od 20 stycznia br.

Zdjęcie

Od 20 stycznia br. wraz z nowym rozkładem jazdy, na ulicy Warszawskiej pojawią się nowe przystanki komunikacji zastępczej i miejskiej. Autobusy linii zastępczej ZG będą jeździć ul. Warszawską zamiast ul. Królewską, a linia C komunikacji miejskiej...

Logo WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż w okresie ferii zimowych 2018 r. wprowadza tzw. „ przejazdy rodzinne”. 

Zdjęcie

Informujemy, że w związku z reorganizacją komunikacji zastępczej od 20 stycznia br. ulicą Warszawską będą poruszały się autobusy.

Logo WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, iż rozkład jazdy pociągów ważny od dnia 10.12.2017 r. nie ulegnie zmianie w odniesieniu do rozkładu jazdy obowiązującego od dnia 11.12.2016 r. 

Zdjęcie

W dniu Wszystkich Świętych wiele osób zdecyduje się na odwiedzenie grobów najbliższych.

Logo UMM

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy PKS kursujący 1 listopada 2017 r.

Logo KM

Od 15 października br. obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy komunikacji zastępczej PKP oraz nowy rozkład jazdy pociągów.

Logo UMM

Nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej na linii C i D od 2 października br.