Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Plakat
Kultura i rozrywkaUrząd MiastaKalendarz wydarzeń

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystych obchodach 227. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Plakat
Kultura i rozrywka

Już 28 kwietnia rusza kolejna edycja mistrzowskich warsztatów wokalnych z Aleksandrą Novina-Chacińską, które to po raz pierwszy odbędą się w Milanówku!

Plakat
Kultura i rozrywka

Od 8 do 15 maja Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na Tydzień Bibliotek.

Obrazek
Kultura i rozrywka

Uwielbiamy, gdy artyści się pokazują. Jednym z miejsc, gdzie jest to możliwe to strona begoodart.com. Oprócz zamieszczania twórczości literackiej wspieramy też tych, którzy tworzą inaczej. Na przykład przez obrazy.

Plakat
SportKultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Wiosna zawitała już do nas na dobre i jest to doskonały czas do aktywności na świeżym powietrzu.

Plakat
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Nie mają Państwo pomysłu na Dzień Matki? 

Plakat
Kultura i rozrywka

Milanowskie Centrum Kultury gorąco zaprasza na kolejne spotkania w ramach cyklu warsztatów "Dzika Kosmetyka", na których poznajemy sekrety naturalnych i samodzielnie robionych kosmetyków, takich jak kremy, balsamy, maseczki.

Plakat
Kultura i rozrywka

Organizatorzy serdecznie zapraszają na przegląd spektakli w ramach I Milanowskiego Festiwalu Teatralnego dzieci i młodzieży, który odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2018 w godzinach 10:00-13:30 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Piasta 14 w...

Plakat
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Milanowskie Towarzystwo Letnicze zapraszają na spotkanie z historią i filmem poświęcone Jackowi Winklerowi i Lechowi Zondkowi.

Plakat
EdukacjaKultura i rozrywka

Dziś w czwartek 12 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 jest szczególny szkolny dzień - Szkoła obchodzi Dwójkowy Dzień Żonkila.