Strona została przetłumaczona automatycznie.
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Stowarzyszenie Pamięci Rodzinnej serdecznie zaprasza na wydarzenie kulturalne pod tytułem: "Pamięć Rodzinna Lasockich Przyszłością Milanówka".

Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku serdecznie zaprasza na spotkanie w niedzielę 24 czerwca br. o godz. 17:00.

Kultura i rozrywka

Tuż obok MCK, na ul. Kościelnej 3 pojawiła się wystawa projektów studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Logo MBP
Kultura i rozrywka

W dniach 18-22 czerwca br. z powodu reorganizacji oddziału bibliotecznego zamknięty zostanie oddział dla dzieci.

Zdjęcie
Kultura i rozrywka

8 czerwca 2008 roku  podczas uroczystej sesji Rady Miasta Milanówka ówcześni burmistrzowie miasta Milanówek i Welzheim podpisali porozumienie między gminami o współpracy i objęciu tej współpracy opieką władz. W tym roku w trakcie...

Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

„Powitanie lata” to wpisane w historię Milanówka zawody w ekstremalnych skokach rowerowych Dirt Jump MTBMX, skupiające nie tylko środowiska sportowców, ale także fanów kolarstwa ekstremalnego.

Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

16-17 czerwca 2018 r. w Otrębusach odbędzie się piknik z zespołem Mazowsze.

Logo MBP
Kultura i rozrywka

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16 czerwca 2018 r. Biblioteka będzie nieczynna.

Biuletyn
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy do przeczytania nowego numeru Biuletynu Miasta Milanówka.

Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy wszystkie dzieci na zakończenie I roku Akademii Talentów w Milanówku!