Strona została przetłumaczona automatycznie.
Urząd Miasta

Urząd Miasta Milanówka we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Grodzisku Mazowieckim prowadzi nabór na stażystę.

Urząd Miasta

Informujemy, iż w terminie od dnia 13.04.2018 roku od godziny 15.00 do dnia 16.04.2018 roku do godziny 10.00 mogą wystąpić problemy z dostępem do strony miasta Milanówka, centrali telefonicznej Urzędu oraz pozostałych zasobów dostępnych za...

Logo MPWiK
Urząd Miasta

Uprzejmie informujemy, iż w związku z pracami elektrycznymi, które będą prowadzone od godz. 15:30 dnia 13.04.2018 r. (piątek) w budynku przy ulicy Spacerowej 4, kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta po godzinie 15:30 będzie niemożliwy.

Urząd Miasta

Informujemy, że w dniu 12 kwietnia br. w godz. 7:30-18:00 obędzie się Dzień Otwarty w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Cegielnianej 1.

Logo MPWiK
Urząd Miasta

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 11 kwietnia (środa) br. biuro MPWiK Sp. z o.o. będzie czynne od godziny 10.00 do 16.00.

Urząd Miasta

Wiosna to okres, w którym dbamy szczególnie o porządek w mieszkaniu, na terenie posesji, czy w przydomowym ogrodzie.  W czasie wiosennego sprzątania nie zapomnijmy zadbać o wizerunek naszego miasta- naszego wspólnego domu.

Logo MBP
Urząd Miasta

Uprzejmie informujemy, że od 13 kwietnia od godz. 18:00 do 16 kwietnia do godz. 12:00 nastąpi przerwa w dostępie do strony internetowej oraz katalogu online biblioteki w związku z usuwaniem awarii elektrycznej.

Urząd Miasta

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym tj. 30 marca 2018 r. Urząd Miasta Milanówka (bud. A, B, C i D) jest czynny w godz. 8:00-13:00.

Urząd Miasta

Informujemy, że w dniu 31 marca 2018 r. (Wielka Sobota) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) przy ul. Turczynek będzie nieczynny.